Dy këngëtaret me origjinë shqiptare, Bebe Rexha dhe Rita Ora kanë treguar se kanë raporte të mira duke e konsideruar shoqe njëra-tjetrën.

Ne të gjithë e dimë se 5 muaj më parë Rita u nda nga Andrew Watt. Por, duket se kjo gjë nuk e ka ndaluar Beben që të shoqërohet me të.

Ajo dhe Watt janë fotografuar në një nga koncertet e tyre dhe madje në një postim në Instasotry, Watt ka shkruar: ‘Të dua Bebe Rexha’.

MUND TË JU PËLQEJNË