Këngëtarja Tayna ditën e djeshme publikoi projektin e ri.

“Sicko” mban titullin kënga të cilën Tayna e solli edhe me video klip.

Edhe pse nuk u vu re lehtë, por pjesë e kësaj kënge të Taynas është dhe këngëtari nga Shkupi, Lindon Berisha.

Këtë e ka bërë të ditur vet ai përmes një postimi ku ka shkruar se ndihet i lumtur për këtë.

“I lumtur të kem zërin tim në këtë këngë”, ka shkruar ai./gazetablic/.

MUND TË JU PËLQEJNË