Këngëtare e dashur dhe shumë e zonja në profesionin e saj.

Është fjala për këngëtaren simpatike Adelina Tahiri, një personazh që e adhurojnë dhe e kërkojnë të gjithë, shkruan Kosovarja.

Ndër vite në skenë ka lënë përshtpje të jashtëzakonshme, duke nxitur që të ndjeket e të pëlqehet çdo herë e më shumë.

Adelina aq sa është e plotësuar në jetën e saj private, ashtu është edhe në atë private.

Gëzon një jetë shumë të mirë dhe lukse të pafundme, që rrallë herë një njeri mund të jetë sikur kjo.

Për këtë shkak atë shpesh e kemi parë më se të ekspozuar, sepse pas këtyre gjërave ekziston një lumturi e papërshkrueshme për jetën e saj.

Nganjëherë ka raste që e shohim edhe duke ardhur me fotografi e paraqitje të shtëpisë sa saj.

E një foto tipike e kemi përsëri sot nga ajo, ku na prezantoi pak nga kuzhina dhe ambienti luksoz, e që shihej e rregulluar edhe me dekore për festat e fundvitit. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË