Vajza e Donald Trump, Ivanka, postoi një fotografi së fundmi të një qeni të bardhë të cilin e bleu për vajzën e saj Arabella, në ditëlindjen e tetë.

“Njihuni me Snoë. Ëndrra e ditëlindjes së Arabellës u bë realitet”, shkroi Ivanka në Instagram.

Babai i Ivanka Trump, Donald – presidenti amerikan, nuk njihet si një adhurues i qenit dhe madje ajo theu traditat duke hyrë në Shtëpinë e Bardhë pa një kafshë.

MUND TË JU PËLQEJNË