Dita e zgjedhjeve në Kosovë sot është tema kryesore, për të cilën po flitet gjithandej.

Ndërkohë që ka edhe nga ata qytetarë të cilët përveç që kanë kryer obligimin qytetarë nuk i lënë anash aktivitetet e tyre të zakonshme, shkruan “Kosovarja”.

Janë këto këngëtaret e njohura për publikun që njihen si “Bilibilat e Mushtisht”.

Motrat Mustafa pavarësisht se sot është një ditë e rëndësishme për vendin, ato shihen duke ushtruar profesionin e tyre.

Në një fotografi të fundit të publikuar në Instagram Safetja dhe Sahidja shihen në një sallë dasmash të cilat me gjasë sonte kanë ndonjë organizim familjar./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË