Muzikanti dhe këngëtari i njohur Robert Berisha kohët e fundit po sihet shpesh me vajzen e tij Rene.

Kjo është një shenjë se edhe pas ndarjes me Norën, ata kanë rregulluar raportet në të mirë të bijës së vetme të tyre, shkruan “Kosovarja”.

Ndarja e cila bëri bujë në media për ta u kalua lehtësisht, madje pa fjalë e komente. E tash secili po vazhdon aktivitetet e tyre.

E Renee po kënaqet me të dy prindërit. Ditën e djeshme ajo e kaloi me babain Robertin ku Renee shihet duke luajtur në piano.

Duke pasur parasysh se të dy prindërtie e saj merren me muzikë, duket se edhe vogëlushes Renee i ka hyrë në qejf muzika.

Megjithëse është ende e vogël ajo duket si një profesioniste e vërtetë në videon që ka publikuar Roberit./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË