Këngëtari njohur Robert Berisha dhe tashmë ish bashkëshortja e tij Nora Istrefi, u ndanë përfundimisht disa javë më parë.

Ata i dhanë fund një martesë dhe lidhje mbi 10 vjeçare ku bashkë kanë edhe vajzën e tyre Renee, shkruan “Kosovarja”.

Për ndarjen u përfol mjaftë shumë në mediat rozë, derisa çifti nuk dhanë detjae as arsye konkrete pse erdhi puna deri këtu.

Megjithatë jeta e tyre po vazhdon por në kahje të ndryshme, kurse ajo që i lidh gjithë jetën është Renee.

Më shumë se kurrë Roberti shihet me Reneen pas ndarjes me Norën. Ai e shetitë vajzën dhe kalon kohë me të.

Së fundi këngëtari shfaqe një video në Instagram ku sheihet Renee të cilën e ka dëguar në lodra. Bukuroshja e vogël duket se po kalon mirë dhe po kënaqet me babain./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË