Sot në familjen e këngëtares së njohur Shyhrete Behlulit ka festë.

Djali i vajzës së saj Njomzes po feston ditëlindjen e parë, shkruan “Kosovarja”.

E, për ditëlindjen e tij Njomza ka pranuar urime të shumta nga miqt dhe familjarët e saj.

Pa dyshim në mesin e dhuratave, ajo do ta veçojë atë të Matinit.

Në storyn që ka publikuar Engjëllusha shkruan “Ja dha dhuratën Matini”, duke mos treguar se qka ka brenda saj.

Një dhuratë e vogël por do të jetë e rëndësishme për të. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË