Javë më parë mori epitetin nënë dhe lumturia e saj tani nuk ka fund.

Është fjala për Leonita Lekaj, e cila para disa jave sjelli një vajzë, e të cilën e emëroi Ayana, shkruan Kosovarja.

Se iu është shtuar harmonia dhe lumturia me ardhjen e saj, kjo po vërehet përmes paraqitjeve të Leonitës por edhe të Granitit.

E ajo që nuk po iu reziston dot momenteve kur është me të është Leonita, ku çdo çast me të e shndërron në kujtim.

Këtë e bën përmes shkrepjeve të fotografive të ndryshme që po i bën dita ditës vajzës.

Disa të tilla iu pasqyrojmë në vijim, ku këto fotografi përveç që tregojnë dashurinë e madhe të Leonitës për të, edhe do t’iu shkrijnë me paraqitjet e bukura të vogëlushes. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË