E dashura e Feros i zbulon diçka atij.

Arbenita Ismajli ia ka zbuluar ‘sekretin’ Feros.

Arbenita dhe Fero aktualisht janë ndër çiftet më të komentuara në mediat rozë.

Që nga fillimet e para të tyre, e tash kur lidhjen e kanë bërë zyrtare, emri i dyshes është lakuar shpesh në media dhe njësoj vazhdon edhe sot.

Së fundmi ka qarkulluar një video e Feros me një vajzë të cilën Arbenita e ‘kërcënoi’ publikisht, mirëpo duket se asgjë nuk mund t’i bëjë të largohen nga njëri-tjetri.

Dyshja e kanë dëshmuar se janë të dashuruar kokë e këmbë, e kjo dëshmohet edhe në një foto të cilën e ka publikuar së fundmi Arbenita.

Ajo e ka publikuar një foto në të cilën shihet Fero duke fjetur ndërsa pranë e ka një telefon ku shihet fotografia e Arbenitës.

“Gjithçka e imja” shkruan ndër të tjera mbi fotografi./Lajmi.net/

MUND TË JU PËLQEJNË