Agnesa Vuthaj ka treguar se cili është statusi i saj aktual.

Agnesa Vuthaj ishte mysafire sonte (e premte) në emisionin e shoubizit “Mirage”,.

Ajo ka folur rreth jetës private dhe asaj profesionale si dhe tregoi se me çfarë është duke u marrë aktualisht.

Bukuroshja nuk i ka shpëtuar pyetjes se a është në një lidhje dashurie, me këtë rast kishte disa fjalë edhe për martesën.

Ndiqeni intervistën e plotë të Agnesës në linkun e mëposhtëm dhe mësoni se çfarë tha ajo.

MUND TË JU PËLQEJNË