Nora Istrefi ka folur për bashkëpunimin me Robert Berishën.

Këngëtarja Nora Istrefi ka qenë së fundmi pjesë e emisionit ‘Mirage’ aty ku ka folur lidhur me karrierën e saj muzikore, bashkëpunimin me motrën Erën e edhe për Robert Berishën.

Ajo ndër të tjera e ka dhënë përgjigjen e prerë lidhur me këtë të fundit nësei kanë ndarë apo jo rrugët.

Ndryshe Nora ka folur po ashtu lidhur me koncertin që tani vetëm se ishte e pranishme me motrën e saj në Athinë.

Këngëtarja gjatë intervistës dukej seksi dhe mos e humbisni videon e plotë që ua sjellim në vazhdim./Lajmi.net/

MUND TË JU PËLQEJNË