Quhet Uindi dhe kur e shoqëroj Encen për herë të parë në “The voice of Albania”, ishte fëmijë, shkruan “Kosovarja”.

Uindi Haxhia është e apasionuar pas grimit, madje merret me grim profesional. Ndryshe nga motra e saj këngëtare, Uindi nuk interesohet fare për muzikën.

E, megjithatë, motrat e kanë një të përbashkët: që të dyja e duan vëmendjen, shkruan “Kosovarja”.

Në foton e fundit Uindi shfaqet shumë provokuese nga shtrati, duke mbajtur në dorë një lëpirëse.

Epo, kujt ti ngjante?/Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË