Reperja Loredana Zefi u aktualizua së tepërmi pas skandalit të shumë përfolur me çiftin zvicëran, nga të cilët u tha se ka përfituar shuma marramendëse parashë, shkruan “Kosovarja”.

Karriera e saj muzikore nuk arriti asnjëherë ti jepte famën që i dha kjo ngjarje, e kosnsiderusr skandaloze nga mediat zvicërane e shqiptare.

Në dukje, vërehet se Loredanes gjithë ngjarja dhe opinioni kundër saj, nuk ia ka lënë shenjë. Ajo, paraqitet sikur të mis kishte ndodhur thuajse asgjë, shkruan “Kosovarja”.

Në postimin e fundit, reperja, që njihet edhe si bashkëshortja e Mozzik, i mëson vajzat se si ti bijnë buzët më voluminoze.

Pra, krejt çështjet tjera i ka mbyll dhe tani i ka mbetur vetëm kjo.

MUND TË JU PËLQEJNË