Të rralla janë femrat të cilat përfolën kaq shumë, si nga jeta profesionale ashtu edhe nga ajo private, sikur se ndodh me këngëtaren dhe modelen e njohur Morena Tarakun, shkruan Kosovarja.

Hiq më larg se pak ditë më parë, Morena ra pre e thashethemeve të medieve për një lidhje të mundshme me kolegun e saj Jalal Oba.

Natyrisht, nuk mungoi as reagimi i Morenës me shumë maturi.

Është vetë këngëtarja, ajo e cila lëvizjet e saj i bënë publike qoftë qëllimisht ose jo, e më pas ato shndërrohen në lajme, duke marrë interesim të mjaftueshëm nga publiku.

Sukseset për Morenën nuk po kanë të ndalur, madje ajo dëshmoi karrierën e saj edhe në skenën muzikore të Turqisë më këngën e saj “Femrat”.

Mirëpo, përkundër këtyre angazhimeve muzikore, sot modelja ka vendos të bëjë diçka më ndryshe.

E kemi parë shpesh më makinat e saj luksoze, por nuk e kemi parë Morenën edhe në garat me makina.

Sigurisht kishte një aftësi mahnitëse në vozitje çka e bëri atë të dalë e para.

Kjo është Morena, e para në skenën muzikore, e para edhe në garat e makinave./Kosovarja/.

MUND TË JU PËLQEJNË