Dua Lipa ka befasuar me shkrimi e saj.

Dua Lipa po e ndien mungesën e personave të saj më të dashur.

Këngëtarja Dua Lipa pas qëndrimit disa ditor në Kosovë, është rikthyer në Londër për ta vazhduar rutinën e jetës së saj.

Në anën tjetër babai i saj, Dukagjin Lipa me anëtarët e tjerë të familjes ka nisur pushimet dhe padyshim se po e ndiejnë mungesën e Duas.

E edhe ajo po e ndien mungesën e tyre, këtë e ka bërë të ditur nëpërmjet postimit të fundit në Instastory.

“Më mungon familja ime shumë”, ka shkruar ajo./Lajmi.net/

MUND TË JU PËLQEJNË