Teuta Kurti është njëra prej këngëtareve që u bë e njohur nga ”Ethet e së Premtes”, e cila pastaj e vazhdoi suksesshëm karrierën e saj muzikore.

Edhe pse prej kohës ku u bë nënë Teuta është më pasive në skenën e muzikës, pavarsisht kësaj Teuta njihet për hite të shumta.

Krahas karrierës dhe familjes, që duket të jetë mjaft e përkushtuar, Teuta po shfrytëzon rrjetet sociale për të qenë sa më afër fansave.

Së fundmi, ajo ka publikaur në instagram një foto të ëmbël, në të cilin shihen tre fëmijët e saj.

Ndryshe, Teuta Kurti është e martuar dhe ka tre fëmijë, dy vajza dhe një djalë. /21Media

MUND TË JU PËLQEJNË