Nuk janë të rralla rastet kur thyhen xhamat e veturave me qëllime për të vjedhur gjërat e vlershme brenda saj.

Një rast i tillë ka ndodhur edhe dje në Prizren, ku një person ka thyer xhamin e një veturës dhe ka vjedhur një qante që ndodhej brenda saj.

Kuptohet se rasti ka ndodhur në parkingun e “Abi Çarshia” në Prizren.

Përmes kësaj videoje që ju sjell Indeksonline mund të shihet se si ai person kryen vjedhjen./Indeksonline/.

MUND TË JU PËLQEJNË