Dua Lipa është duke kaluar në një periudhë të vështirë pas ndarjes me Isac Carew.

Emri i Dua Lipës ishte shumë i pranishëm në mediat rozë pas ndarjes nga ish i dashuri Isac Carew.

Javën që lam pas çifti i dha fund lidhjes së tyre disa vjeçare, dhe pa kaluar shumë kohë ata filluan të mos ndjekin më njëri-tjetrin në Instagram.

Tani këngëtarja nga Kosova ka ndarë disa fotografi nga një ‘event’ që ishte prezentë, dhe ajo që ra në sy ishte veshja e saj, ku kësaj radhe artistja ka vendosur ta mbuloj gjoksin vetëm me një ‘leckë’. /Lajmi.net/

MUND TË JU PËLQEJNË