Dje, bukuroshja Ariana Fejzullahu ka mirëpritur një numër të madh të ftuarash me rastin e baby shoëer-it të bebes që po vjen, shkruan “Kosovarja”.

Ariana, bashkë me të bijat shkëlqyen në kuptomin e plotë të fjalës. Bukuroshja kishte vendosur të vishej me ngjyrë ari.

Ndërkohë, kodi i veshjes për te ftuarat, ishte elegant dhe apsolutisht me ngjyrë të bardhë. Secila e kishte respektuar këtë kod dhe festa e Arianes dukej plotësisht e bardhë.

Në këtë aheng ka mungar kunata e Arianes, Bulza, e cila ndodhet në Amerikë.

MUND TË JU PËLQEJNË