Përderisa jemi në valën e zgjedhjeve dhe kur emri i Ramush Haradinajt ka kohë që ka pushtuar mediat veç për çështje politike, edhe kryeministri në largim ka një jetë familjare ndryshe prej asaj si e kemi njohur gjerë më tani.

I martuar që 16 vitë me prezantuesen e njohur Anita Muçaj ata së bashku kanë arritur ta krijojnë një jetë dhe familje të lumtur bashkë me tre fëmijët e tyre, shkruan “Kosovarja”.

Që një lidhje të funksionojë kaq gjatë natyrisht që ka ndikuar respekti, dashuria dhe përkushtimi.

Është interesante që kujtimet më të bukura të jetës njerëzit i shkrepin në fotografi.

Edhe Ramush Haradinaj ka momente të bukura që kanë mbetur kujtim tash e 16 vite.

Pikërisht para 16 vitesh ai kurorëzoi dashurinë e tij me martesë, e për dukjen dhe ndryshimin e tyre le të flasin vetë imazhet./Kosovarja/.

MUND TË JU PËLQEJNË