Jennifer Lopez ka shumë vite në skenë por ende po vazhdon të qëndroi në super formë.

Së fundi, ajo ka publikuar një imazh të ri në llogarinë e saj në “Instagram” ku shihet shumë e bukur dhe në formë.

Këto imazhe ajo i ka publikuar në “Instagram” ku shihet shumë seksi dhe në formë me veshjen ngjyrë të hapur dhe flokët shumë të gjata.

Ndryshe, Jennifer ka mbushur përplot 49 vite por nuk ngjan aspak për to.

MUND TË JU PËLQEJNË