Që mosha është vetëm numër këtë gjë më së miri e dëshmon diva e muzikës botërore, Jennifer Lopez.

49 vjeçarja ka ardhur më në formë se kurrë më parë në një imazh tejet seksi të publikuar në llogarinë e saj në ‘Instagram’

J.Lo solli një fotografi nga xhirimet e filmit të fundit ‘Hustla’, e veshur vetëm në bikini ajo u shfaq e ‘zjarrtë’ dhe provokuese.

Ndryshe, Jennifer kohë më parë ka kurorëzuar dashurinë e saj me fejese, me Alex Rodriguez

MUND TË JU PËLQEJNË