Pas ‘Alba Fesetival’ Trimi gati për fluturimin e radhës. Capital T ishte njëri nga artistët që performuan në ‘Alba Festival’ dhe ndezi publikun me paraqitjen e tij skenike. Këngëtari kishte njoftuar ndjekësit se kjo verë do të jetë një nga më aktivet në karrierën e tij, pas publikimit të duetit me Elvanën dhe paraqitjes në fetstival, Trimi ka bërë gati valigjet për destinacionin e radhës.


Në postimin e bërë në Instagram ai shihet afër një avioni privat ku la edhe këtë shkrim të shkëputur nga këngët e tij:

“Qysh e kena jetën ti as n’spot nuk e ki.” /Lajmi.net/

MUND TË JU PËLQEJNË