Era Istrefi po jeton si në përralla.

Këngëtarja shqiptare Era Istrefi aktualisht ndodhet në Spanjë, konkretisht pushimet po i kalon në Ibiza, shkruan lajmi.net.

Bazuar në disa postime shihet se ajo po kalon mjaft mirë dhe pushimet prej luksi i janë bërë pjesë e jetës së saj.

Duke marrë rreze dielli në bikini, nga personeli i hotelit ku po qëndron Era po gëzon një kujdes të madh.

Era po shijon suksesein e saj në muzikë dhe është ndër emrat më të komentuar në mediat e huaja dhe ato vendore.

MUND TË JU PËLQEJNË