U rrit në një fshat në Malin e Zi e më pas u largua në SHBA ku nisi karrierën në modeling.

Modelja shqiptare me famë botërore Emina Çunmulaj çdo herë është vlerësuar e veçuar për paraqitjet e saja, e sidomos për linjat trupore, shkruan “Kosovarja”.

Ajo ka pozuar për një sërë kopertinash, ku ka marrë pjesë në shumë sfilata.

Modelja është e martuar me bilionierin Sam Nazarian, drejtues i disa kompanive dhe rrjeti hotelesh dhe ka me të dy vajza.

Edhe pse nënë e dy vajzave janë pikërisht linjat e tonifikuara në mënyrë perfekte ato që e bëjnë të komentohet me shumë pozitivitet nga ndjekësit.

Por, jo vetëm Emina siç duket e kanë trashëgimi familjare që të gjithë femrat të jenë të bukura dhe të kenë linja joshëse.

Pikërisht, motra e saj Pepi Cunmulaj na e dëshmon këtë duke pozuar krahas Eminës ku shihen secila më në formë se tjetra./Kosovarja/.

MUND TË JU PËLQEJNË