Nora Istrefi cilësohet me të drejt si një ndër këngëtaret më tërheqëse shqiptare.

Format e saj trupore dhe paraqitjet e saj gjithmonë plot stil, janë ato që komentohen shumë nga publiku dhe mediet rozë.

Nora vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Mbrëmë ka qenë ditëlindja e Erës, ku Nora u shfaq me një fustan i cili e bëri të dukej shumë seksi./ORAinfo/.

MUND TË JU PËLQEJNË