Prej kohësh në shtypin rozë shqiptar flitet për një lidhje të re romantike midis këngëtares Jonida Maliqit dhe aktorit Romeo Veshaj.

Dyshja nuk ka pranuar asgjë publikisht dhe vazhdon të provokojë publikun me imazhe ku shihen së bashku.

Mirëpo “Revista ëho” ka shkrepur një foto në një nga plazhet e jugut ku dyshja shfaqet duke u puthur dhe duket se aludimeve i ka ardhur fundi.

Shihet më tutje se bashkë me ta ndodhen edhe vëllai i aktorit Donaldi së bashku me moderatoren Bora Zemani të cilët gjithashtu përfliten për një lidhje.

 

MUND TË JU PËLQEJNË