Këngëtarja e njohur Jonida Maliqi krahas këngëve mjaft të mira, njihet edhe për stilin e saj shumë të veçantë dhe unik.

Jonida në secilën paraqitje publike kujdeset që të duket mirë dhe me veshje interesante që zgjojnë interesimin e publikut dhe të mediave rozë.

Edhe së fundmi këngëtarja është paraqitur tejet verore e veshur me një fustan ku dominonte ngjyra e verdhë dhe e kaltër, tërësisht verore dhe plotë jetë.

Kujtojmë që Jonida Maliqi e përfaqsoi Shqipërinë në Eurovision me këngën ‘Ktheju Tokës’.

MUND TË JU PËLQEJNË