Jonida Maliqi dhe Romeo Veshaj kanë pozuar për herë të parë bashkë.

Jonida Maliqi dhe Romeo Veshaj janë ndër çiftet më të komentuara aktualish.

Tash e sa muaj, lidhja e tyre komentohet vazhdimisht, por sot dyshja vendosën të shfaqen së bashku në një foto.

Ishte Romeo ai i cili postoi fotografinë, në të cilën shfaqet pranë Jonidës dhe duken shumë të dashuruar duke shikuar njëri-tjetrin në sy.

“Mision i mundur”, ishte mbishkrimi që Romeo ia ka lënë kësaj fotografie, në të cilën mori pëlqime të shumta nga ndjekësit. /Lajmi.net/

MUND TË JU PËLQEJNË