Aktorja e njohur shqiptare Jonida Vokshi njihet për pjesëmarrjen e saj në shumë projekte filmike dhe seriale të ndryshme.

Por aktrimi nuk është e vetmja aftësi e saj, ajo është mjaft e talentuar edhe në muzikë dhe ka realizuar disa projekte muzikore.

Para pak kohësh ajo i dha fund beqarisë, duke u martuar me producentin dhe aktorin nga Kosova, Besnik Krapi.

Teksa pas martesës ajo duket mjaft e lumtur dhe në formën më të mirë trupore.

Këtë e ka dëshmuar me imazhet e fundit ku ajo shihet në top-formë, duke ekspozuar linjat trupore. /Indeksonline/

MUND TË JU PËLQEJNË