Vala

Shumë vite më parë u transmetua edhe në Kosovë seriali i famshëm ‘Rebelët’, i cili përfshiu moshat adoleshente, pasi që edhe personazhet ishin të tillë.

Mia ishte një ndër personazhet më të spikatura në këtë serial dhe ndër më të dashurat nga publiku.

Sot ajo është e martuar me këngëtarin e njohur Michael Buble dhe është nënë. Më poshtë mund të shihni disa fotografi dhe video se si duket ajo sot, bashkë me familjen e saj.

MUND TË JU PËLQEJNË