Modelja e njohur Almeda Abazi njihet si ndër femrat më të bukur shqiptare, shkruan “Kosovarja”.

Ka kohë që jeton dhe vepron profesionin e saj në Turqi.

E pikërisht kjo jetesë atje ia mundësoi të gjejë fatin e jetës.

Modelja është e martuar me aktorin e njohur turk Tolgahan Sayisman ku para pak ditësh u bënë prindër për herë të parë.

Almeda vendosi ta pagësoj djalin me emër turk Efehan, ku modelja ka rrëfyer se është simbolikë e familjes së Tolgës.

Pas lindjes, Almeda nuk është ndalur duke treguar se sa të lumtur po e bën djali i saj.

Sot, ajo ka publikuar një video me djalin e vogël ku shihet se mëngjeset e saj po i bën të lumtura ky vogëlush i vogël./Kosovarja/.

MUND TË JU PËLQEJNË