Marina Vjollca është një prej moderatoreve më të komentuara dhe më të dashura për publikun shqiptar. Prej disa muajsh Marinën nuk e kemi parë më në ekran dhe fillimisht u tha që Marina mbeti larg televizionit prej kërkesa të partnerit të saj Getoarit.

Por ky i fundit në një dalje televizive i mohoi këto thashetheme duke u shprehur se bashkëshortja e tij është shumë përzgjedhëse.Ndërkohë që “iconstyle” ka zbuluar se Marina do të kthehet në sezonin e ardhshëm, në ekranin e televizionit “Klan” pavarësisht shkëputjes së saj të gjatë.

E sicc duket, Marina e ka nisur punën që tani për sezonin që vjedh dhe këtë e mësuam pasi shkëmbeu disa komente me të motrën, Lirën, tek fotoja me pizhama që postoi në Instagram.

“Se harrova me të thënë: Mirëmëngjes! Si u gdhive? Herët qenke zgjuar sot”, i komenton e motra me shaka.

Dhe Marina i përgjigjet:“Isha në punë o shpirt, tani u ndërrova. Më ka marrë malli o dashni.”

MUND TË JU PËLQEJNË