Vala

Femrat e kanë pikë të dobët rregullimin. Duan që gjithmonë e në çdo rast të shkëlqejnë, e aq më tepër kur kanë për të shkuar diku, shkruan “Kosovarja”.

Në këtë mes nuk bënë përjashtim as reja e këngëtares Shyhrete Behluli, Learta, së cilës duket si bien përditë dasma e ahengje.

Edhe këtë të dielë, solistja operistike është bërë “kallamoq” me grim e frizurë, me gjasë për të shkuar në ndonjë dasmë a aheng, shkruan “Kosovarja”.

Si përherë, edhe me këtë rast, Learta është rregulluar në sallonin e kunatës së saj, Njomzes, e cila kujdeset për lukun e të ëmës, motrave dhe nuses./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË