Modelja e njohur kosovare, Kadrie Canolli, cilësohet si një nga vajzat më të bukura në fushën e modës.

Ajo përpos si modele, është parë edhe si aktore, duke marrë pjesë në shumë skeqe, e po ashtu edhe si prezantuese, shkruan “Kosovarja”.

Kadrie Canolli njihet për format e saj trupore dhe kujdeset që në paraqitjet e saj publike, gjithnjë të jetë në formën më të mirë.

Sukseset për modelen po janë të pandalshme. Së fundi herë shfaqet në faqen e markës së veshjeve solemne amerikane “Marciano”.

Fotografia e modeles kosovare mori menjëherë mijëra pëlqime në Instagram.

Jo më kot janë pikërisht femrat ato që populli po ia dedikon moton “Bacë femrat po na zbardhin fytyrën”./Kosovarja/.

MUND TË JU PËLQEJNË