Një emër që tashmë të gjithë e njohin. Historia e jetës së saj është mjaftë intriguese. Thotë se është rritur në jetimore, se ka qenë afër 100 kg.

Është fjala për Donjeta Kasumin, e njohur si Kallashi, shkruan “Kosovarja”.

Këtë nofkë e morri pasi dy banda djemsh u përleshën me kallash për të. Valltarja e klubeve të natës nisi të postonte foto pa fund në rrjete sociale, e gazetarët e etur për një personazh ndryshe e kthyen të ashtuquajturën “Kallashi” në një legjende urbane.

Sot, ajo vallëzon, këndon dhe e shëtit botën. Ah…edhe e luan shumë mirë lojën e shoëbizit, shkruan “Kosovarja”.

Kallashi, është personazhi që i njeh shumë mirë këngëtaret e estradës, madje u di shumë të fshehta, që nganjëherë edhe i tregon në tavolina private.

MUND TË JU PËLQEJNË