Kaltrina Mikushnica është moderatorja e njohur nga Vushtrria.

Me paraqitjen e saj plot stil dhe shumë elegante, Kaltrina u bë tejet e pëlqyer për një kohë shumë të shkurtër.

Kaltrina nuk mungon as me postime të ndryshme në rrjete sociale ku pas vetes ka me mijëra ndjekës.

Së fundmi ajo publikoi një foto në të cilën shihet me disa shoqe të saj.

Pamja e thjeshtë e Kaltrinës është ajo që mori tërë vëmëndjen./ORAinfo/

MUND TË JU PËLQEJNË