E bukur, me stil dhe plotë sharmë është këngëtarja e njohur Kaltrina Selimi.

Ajo në shumë paraqitje ka dëshmuar anët e saj pozitive, ku përveç talentit gjithmonë është dalluar edhe për dukje fizike, shkruan “Kosovarja”.

Postimet e saj gjithmonë shëndrrohen në lajm.

Edhe këtë herë disa imazhe që ka publikuar në Instgram Kaltrina vjen e thjeshtë por e mrekullueshme.

Sigurisht, ajo këto pamje i ka shkrepur në sezonën e verës pasi që shihet e veshur me një fustan të shkurtë.

Pra, edhe në thjeshtësi ajo shkëlqen.

Kujtojmë, Kaltrina ka kaluar një verë mjaft të ngarkuar, aktive në mbrëmje e dasma të shumta. /Kosovarja/

 

 

MUND TË JU PËLQEJNË