Kaltrina Selimi sot ka filluar ditën më ndryshe se ditët e tjera.

Kjo për shkak se ajo sot humbi nënën e saj, dhe këtë pikëllim ajo ndau në rrjetet sociale me të gjithë fansat e saj, shkruan Kosovarja.

Me fjalët më prekëse dhe më pikëlluese, Kaltrina ia dha lamtumirën e fundit nënës së saj, ku ndër të tjera shkroi:

“Miq te dashur! Me dhimbje të thellë ju njoftoj se nëna ime e shtrenjtë ndërroj jetë. Varrimi behet sot me 05.11.2019 ne ora 14 ne varrezat e Prishtinë”. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË