Me paraqitjet e saj plotë stil, Kaltrina Selimi po lë mbresa tek publiku.

E duke qenë se gjatë verës është shumë e angazhuar në ahengjet e ndryshme familjare, këngëtarja po i kushton rëndësi të veçantë pamjes së saj, shkruan “Kosovarja”.

Një kombinim i zërit të mrekullueshëm me pamjen madhështore po e bën Kaltrinën të shkëlqej në secilën dasmë.

Edhe në fotografinë e fundit po duket e tillë, e kompletuar. Me një fustan ngjyrë qumështi modeli i të cilit është unik, ajo po duket perfekt.

E këndshme, tërheqëse dhe plotë sharm, thjeshtë nuk i mungon asgjë./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË