Aktore, moderatore dhe tani mund të llogaritet edhe një politikane e ardhshme.

Arta Nitaj është shumë e komentuar sidomos për paraqitjen e saj të jashtme.

Arta u bë e njohur me rolin ‘Xhesikës’ në serialin ‘O sa mirë’.

Atë e gjejmë shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet e veshur në një fustan ngjyrë të kaltër e që po e bën të duket edhe më tërheqëse.

Së fundi, aktorja ka aderuar në partinë e PDK-së.

MUND TË JU PËLQEJNË