Ishte mbipeshë prej se u paraqit në publik, Besiana Kasami e cila i kishte vu vetës emrin artistik Big Mama, emër ky i cili edhe e karakterizonte atë.

Por, kjo peshë që Bigu e mbante në trupin e saj, nuk kishte qenë e deshiruar kurrë për të. Këtë e kemi mësuar përmes disa intervistave të saj dhënë nëpër emisione të ndryshme televizive muajt e fundit pas heqjes së kileve të tepërta, shkruan “InfoKosova”.

E tash Bigu ka ndryshuar shumë, madje ata që nuk e njohin faktin se ajo ka heq tërë ato kile, mund të mendojnë se nuk është i njëjti person.

Sigurisht heqja e kileve dhe dhjamit të tepërt Bigut ia ka shtuar edhe më shumë vetbesimin. Ajo tani më nuk e ka problem të dal edhe me shoqet e saj nëpër vende të ndryshme të pij kafe e të kënaqet.

E fundit është kjo foto të cilën vet Big Mama e ka publikuar, ku aty shihet me një mike të saj, vërtet të dyja po duken shumë bukur apo jo?

MUND TË JU PËLQEJNË