Sonte çifti i njohur i estradës po kurorëzojnë dashurinë e tyre me martesë.

Dasëm kjo e paralajmëruar thuajse që një vit e gjysmë, shkruan “Kosovarja”.

Afrona dhe Blero zgjodhen bregdetin e bukur të Shëngjinit për ti kornizuar momentet e tyre më të bukura jetësore.

Natyrisht që në këtë event madhështor nuk ka se si të mungojnë miqtë dhe kolegtë e tyre.

Ndër të ftuarit e dasmës janë edhe Gili dhe bashkëshorti i saj Iliri, të cilët janë kombinuar aq bukur sa po duken për mrekulli.

Nuk është çudi pasi që me sharmin dhe elegancën e tyre jemi mësuar tash e sa dekada/Kosovarja/.

MUND TË JU PËLQEJNË