Vjollca Haxhiu është ndër këngëtaret që ka dëshmuar talentin e saj dhe është pranuar shumë lehtë nga publiku.

Muzika dhe atmosfera që krijon ajo është e padiskutueshme, e kjo ka bërë që të jetë një prej këngëtareve më të kërkuara në sezonë, shkruan “Kosovarja”.

Ajo njihet edhe si këngëtarja që ndan raporte të mira me kolegët e saj, ku ka edhe mjaft bashkëpunime sidomos ato me Medën të cilat pëlqehen mjaft shumë.

Duke mos i lënë anash as potpuret ku ka qenë pjesëmarrës edhe këngëtari Sinan Vllasaliu.

Vjollca ka shoqëri të mirë edhe në jetën e përditshme me këtë të fundit, ku përveç Sinanit ajo ndan raporte të mira edhe me gruan e tij Teutën.

E sot duke shijuar motin e ngrohtë shfaqen shumë ta afërta e të dashura me njëra- tjetrën./Kosovarja/.

MUND TË JU PËLQEJNË