Vjollca Haxhiu është një këngëtare shumë e pëlqyer kosovare.

Këngët e saj nuk mungojnë në pothuajse asnjë festë familjare.

Vjollca po e shijon suksesin e këngës së saj të re dhe gjatë kësaj kohe nuk po mungon as në rrjete sociale.

Ajo mbrëmë ishte në Tiranë për të kënduar në një dasmë. E veshur me fustan të gjatë dhe të ngusht, Vjollca po shkëqlen. /ORAinfo/

MUND TË JU PËLQEJNË