Vala

Këngëtarja Dua Lipa njihet për stilin e saj dhe veshjet që ajo i bën.

Duke e ditur se është njëra nga këngëtaret me të mira në botë, ajo shpenzon në blerjen e gjërave të shtrenjta.

Artistja, vishet me veshje të shtrenjta dhe zakonisht ato janë të firmave të njohura.

Një faqe në ‘Instagram‘, e këngëtares ka treguar së fundi se sa është çmimi i një çantë të Duas.

Çmimi i çantës në foton e mëposhtme është 1,295 dollarë, çantë kjo e firmës ‘Versace‘.

MUND TË JU PËLQEJNË