Egzona, e bukur si gjithnjë.

Ndër femrat më të komentuara të estradës është edhe nusja e Albatrit Muqiqit, Egzona, e cila qysh nga koha kur u martua me këngëtarin e njohur rrëmbeu vëmendjen e mediave rozë.

Nusja e familjes Muqiqi publikon fotografi të bukura në rrjete sociale, e së fundi ka pozuar me veshje tradicionale, me jelek e dimi.

Si gjithmonë, ajo duket shumë bukur.

Albatriti dhe Egzona kanë kurorëzuar dashurinë e tyre me martesë në nëntor të vitit 2016. Çifti ka tre fëmijë, Amelia, Elia dhe Elard./21Media

 

MUND TË JU PËLQEJNË