Një vajzë simpatike dhe e ëmbël, e cila duke u rritur po bëhet edhe më e bukur. Është kjo bija e vetme e këngëtarit të njohur Meda dhe bashkëshortës së tij Lules, shkruan “Kosovarja”.

Çifti kanë kanë gjithsej katër fëmijë, një vajze dhe tre djemë, të cilët janë me fat që kanë prindër të tillë të përkushtuar.

I shohim shpesh në imazhe të ndryshme, ku shfaqet të lumtur bashkë, andaj edhe vlerësohen si çifti më i dashur i estradës.

Meda me këngët e tij ka arritur të bëhet ndër më të kërkuarit dhe më të pëlqyerit e estradës, ndërkohë që Lulja u bë e famshme edhe si bashkëshortja e tij, por edhe për stilin dhe elegancën që e paraqet.

Kurse në këtë imazh me të bijën bie në sy ngjashmëria e Lules me të, që nuk e kemi vërejtuar sa ishte më e vogël.

Duket se bukurinë e së ëmës po e trashëgon edhe vajza, e cila tashmë është rritur dhe duket shumë më ndryshe.

Shikojeni dhe vlerësojeni edhe ju?!/Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË