Loredana njihet për stilin dhe pamjen e saj.

Loredana Zefi është reperja e njohur kosovare, e cila është e njohur edhe si gruaja e Mozzikut.

Ajo po azkuzohet se mori një shumë të madhe parash nga një çift zviceran.

Lajmi se reperja e njohur shqiptare kishte mashtruar një çift zvicëran duke e dëmtuar materialisht ka bërë bujë të madhe.

Pas tërë kësaj ngjarje duket se Loredana është mjaftë e qetë e po publikon projekte të një pas njëshme.

Lori vazhdon të mbetët shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet e veshur dhe e rregulluar tejet bukur./ORAinfo/

MUND TË JU PËLQEJNË